Полторак рассказал, как будет контролировать строительство общежитий для контрактников

15 мая 2018, 16:16 | Экономика
фото с glavnoe.ua
Размер текста:

Об этом глава оборонного ведомства написал на своей странице в соцсети:

Міністерством оборони України проводиться інтенсивна робота щодо здійснення процедури закупівель послуг (робіт) по будівництву гуртожитків для військовослужбовців військової служби за контрактом.

Станом на травень 2018 року розпочато процедури закупівель щодо будівництва 178 об'єктів будівництва, вже пройшли торги по 160 об'єктам, укладені 37 угод для подальшого виконання будівельних робіт.

Сьогодні прийняв рішення створити дві мобільні групи для здійснення перевірки ходу проведення торгів та попереднього укладання угод.

До складу мобільних груп увійдуть досвідчені спеціалісти юридичних підрозділів, підрозділів ВСП, Аудиту та Головної інспекції Міністерства оборони України, які перевірятимуть якість проведення тендерних процедур. За підсумками роботи мобільних груп будуть прийняті відповідні правові рішення. У разі виявлення порушень з боку осіб, відповідальних за проведення торгів, вони будуть притягнуті до відповідальності.

Прес-служба Міністерства оборони України і в подальшому інформуватиме суспільство про хід будівництва та виконання угод з боку будівельних підприємств – виконавців робіт.

Источник: glavnoe.uaДобавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ         
Знаки зодиака на  сегодня  |  завтра
Дева
24.08-23.09
 25 сентября 2018

Девам предстоит столкнуться с неординарной задачей и в сжатый срок ее решить. Итог зависит от взаимопонимания и согласованности действий. Если у вас имеетс... Читать дальше

Реклама
Облако тегов
Последние новости  Шоу-биз и культура